Англія влаштувала розгром у 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу-2022

29,2 т.

Збірна Англії з футболу впевнено вийшла до чвертьфіналу чемпіонату світу з футболу-2022. Підопічні Гарета Саутгейта на стадіоні "Аль-Байт" в Ель-Хаурі з рахунком 3:0 розгромили команду Сенегалу.

Для африканців три пропущені м'ячі стали повторенням антирекорду 20-річної давності. З 16 поєдинків на рік Сенегал лише вдруге зазнав поразки.

Половина першого тайму не радувала вболівальників гострими моментами. Лише на 32-й хвилині у грі розпочалося загострення. Спочатку Булайє Діа міг відкривати рахунок, але Пікфорд відбив удар, а потім з інтервалом у 5 хвилин Англія забила два голи.

На 38-й хвилині Джуд Беллінгхем чудово прочитав ситуацію, впевнено покотивши м'яч у штрафний майданчик на Джордана Хендерсон і той розстріляв голкіпера. А потім Філ Фоден видав ідеальний пас на Кейна і капітан "трьох левів" не схибив.

У другому таймі на полі повністю домінували англійці, які спромоглися довести рахунок до розгромного.

У 1/4 фіналу Англія зіграє з Францією, яка за кілька годин раніше впевнено перемогла Польщу (3:1).

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!