Україна – Ірландія: відео голів матчу Ліги націй

11,6 т.
Україна Ірландія

Збірна України з футболу зіграла внічию номінально домашній матч у 4-му турі Ліги націй. Зустріч групи 1 дивізіону B проти команди Ірландії на міському стадіоні у польському Лодзі завершилась із рахунком 1:1.

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу Україна – Ірландія.

Збірна Ірландії поступалася у класі, але помітно перевершувала у бажанні та самовіддачі. Гості вигравали більшу частину підбирань і на 32-й хвилині забили заслужений гол. Шапаренко віддавав до центру, але передачу перехопив Нейтан Коллінз. Захисник "Бернлі" показав чудову індивідуальну техніку, обійшов кількох суперників і пробив повз Різника.

На 47-й хвилині українці зрівняли рахунок. Розбивши пресинг і скориставшись вільною зоною Ярмоленко прорвався флангом і віддав на вільного Довбика. Артему залишалося лише підставити ногу

Україна – Ірландія 1:1 (0:1, 1:0)

Голи : 0:1 – 31 Коллінз, 1:1 – 47 Довбик.

Україна – Різник, Караваєв, Матвієнко (Попов, 72), Забарний, Миколенко, Сидорчук, Малиновський (Мудрик, 28), Зінченко, Ярмоленко, Шапаренко, Довбик (Сікан, 73).

Ірландія – Келлехер, Леніхан, О`Ші, Коллінз, Макклейн, Каллен, Моламбі (Хендрік, 67), Найт (Хуріхейн, 67), Браун, Хоган (Робінсон, 56), Перротт (Огбене, 80).

Попередження : Забарний (49), Ярмоленко (51), Браун (65), Зінченко (79), Леніхан (81).

Свій наступний двобій у Лізі націй Україна зіграє 21 вересня. У перенесеному 2-му турі "жовто-сині" воюють із командою Шотландії.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 11 червня Україна у третьому турі Ліги націй з рахунком 3:0 перемогла Вірменію.

Віталій Миколенко.

Матч першого туру 8 червня проти Ірландії після експерименту від Петракова завершився мінімальною перемогою наших футболістів.