Світоліна розгромила найкращу тенісистку Росії і відмовилась тиснути їй руку після перемоги на турнірі в США

74,6 т.

Перша ракетка України Еліна Світоліна (№27 WTA) обіграла найкращу тенісистку Росії Дар'ю Касаткіну (№11 WTA) і вийшла до чвертьфіналу турніру WTA 500 у Вашингтоні із призовим фондом $780 000. Поєдинок другого кола завершився з рахунком 6:2, 6:2.

Матч із самого початку складався успішно для Світоліної. 26-річна уродженка Тольятті робила хоча б по одній подвійній помилці у кожному геймі. Спортсменка з Одеси домінувала на корті. Світоліна демонструвала не такі щільні удари, як у Касаткіної, але українка так чітко відігравала у захисті й так цілеспрямовано грала, що опонентка нічого не могла вдіяти.

Еліна не мала якоїсь феноменальної потужності, але завдяки своїй реакції повертала практично нереальні м'ячі, іноді приголомшливо граючи від захисту.

Наприкінці першого сета, відігравши потрійний брейк, Еліна змогла повести у рахунку 1:0.

Друга партія стала справжнім бенефісом нашої співвітчизниці. 28-річна одеситка вільно та впевнено діяла на задній лінії, не дозволяючи Дар'ї нічого зробити в атаці.

Лише за рахунку 4:1 Касаткіна могла зробити перший брейк, але наддовгий гейм усе одно завершився на користь українки.

У чвертьфіналі Світоліна зіграє з переможницею пари Пегула/Стернс. Американки проведуть свій матч 3 серпня.

Нагадаємо, що останній матч Касаткіна та Світоліна грали в 1/8 фіналу Roland Garros. Світоліна виграла у двох сетах.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у першому колі турніру у Вашингтоні наша співвітчизниця була сильнішою за білоруску Вікторію Азаренко (7:6, 6:4).

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel, Threads і Viber. Не ведіться на фейки!