Світоліна обіграла найкращу тенісистку Росії та вийшла до чвертьфіналу Roland Garros

3 хвилини
41,8 т.

7-ма ракетка України Еліна Світоліна (№192 WTA) вийшла до чвертьфіналу Відкритого чемпіонату Франції з тенісу із призовим фондом 49,6 млн євро. У четвертому колі Roland Garros на корті Сюзанн Ленглен 28-річна одеситка обіграла найкращу тенісистку Росії Дар'ю Касаткіну (№9 WTA) - 6:4, 7:6 (7:5).

Світоліна першою включилася в активну гру на корті і легко взяла брейк. Касаткіна намагалася повернути ініціативу і була близька, щоби взяти подачу українки, але в потрібний момент наша співвітчизниця зібралася і взяла очко. Еліна не давала росіянці нічого зробити, особливо успішно протистояла серійним ударам Дарії.

Українська тенісистка працювала легко та невимушено на корті, диктуючи свої умови суперниці. У такому феєричному ритмі Світоліна дійшла до рахунку 4:1, після чого дозволила 26-річній уродженці Тольятті взяти чужу подачу, а потім і свою 4:3.

Українська тенісистка почала помилятися, пішла перша подача і одеситка з важко взяла гейм, не дозволивши представниці РФ зрівняти рахунок у сеті. Наприкінці партії українка продемонструвала приголомшливу самовіддачу, яка дозволила їй святкувати перемогу – 1:0.

Другий сет почала впевненіше росіянка. Вона потужніше атакувала, періодично розводила суперницю кортом і досить легко зробила рахунок 2:0. Світоліна продовжувала феноменально тягнути м'ячі, що минають, і зробила брейк-поінт, не дозволивши першій ракетці РФ розвинути свій успіх. Натомість 7-ма ракетка України виграла 3 гейми поспіль.

Явна перевага Еліни полягала в тому, що вона використала будь-яку можливість атакувати. Чого не можна було сказати про Касаткіну, яка довго пересиджувала в корті. Дівчата дуже багато сил витрачали на довгі розіграші.

На корті пішли брейки. Саме на чужих подачах тенісистки діяли агресивніше, набираючи очки. Створювалося відчуття, що Дар`я побудувала свою тактику у тому, щоб виснажити Еліну.

Українка, як і раніше, вела у грі, Касаткіна більше грала від захисту і за рахунку 5:3 російській спортсменці довелося йти ва-банк. Українська тенісистка помітно поспішала, щоб завершити гру, але зрештою втратила перевагу, віддавши цей гейм Дар'ї.

Вже наступного Світоліна подавала на матч, але згаяла свій шанс достроково перемогти, відклавши розв'язку ще на два гейми (5:5). Ведучи 6:5 Еліна почала форсувати ситуацію на корті і припустилася чотирьох помилок, віддавши гру.

На тай-брейку трапилася справжня гра нервів, у якій краще виглядала українська прима.

Світоліна за вихід у півфінал зіграє з переможницею пари Слоан Стівенс (США) – Аріна Соболенко (Білорусь). Матч розпочнеться о 21:15.

Нагадаємо, що на шляху до 1/8 фіналу Світоліна пройшла Мартіну Тревізан (6:2, 6:2), Сторм Хантер (2:6, 6:3, 6:1) та Ганну Блінкову (2:6, 6:2) 7:5).

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!