Суперник відмовився продовжувати матч із найкращим тенісистом України через незвичайну причину

16,2 т.

Ізраїльський тенісист Дуді Села пішов із корту під час матчу з українцем Олександром Долгополовим через початок Йом-Кіпура, головного іудейського релігійного свята.

Зустріч у рамках турніру в китайському Шеньчжень була зупинена в третьому сеті за рахунку 6:3, 4:6, 1:0 на користь українця. Відзначається, що Села просив організаторів перенести зустріч на більш ранній час, проте вони цього не зробили.

У результаті тенісисти не встигли дограти до початку Йом-Кіпура, й ізраїльтянин покинув корт, повідомляє Lenta.ru.

Читайте: Знаменита чемпіонка світу зробила неймовірний вчинок після перемоги над росіянкою

Села упустив можливість заробити 34 тисячі доларів призових і 90 очок рейтингу Асоціації тенісистів-професіоналів (ATP).

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що відома російська тенісистка відмовилася грати з українкою після поразки в першому сеті.