Українка Світоліна виграла престижний тенісний турнір у Римі

33,2 т.
Еліна Світоліна

Перша ракетка України Еліна Світоліна виграла престижний турнір серії Premier 5 у Римі з призовим фондом у 3 млн євро. У вирішальній зустрічі наша співвітчизниця переграла Симону Халеп з Іспанії 4:6, 7:5, 6:1.

Матч почався для українки з великих проблем. Уже з перших хвилин Халеп захопила ініціативу і повела 3:1. Еліна ніяк не могла відчути свою гру і поступилася першу партію з рахунком 4:6. Ключовий момент трапився у другому сеті, доля якого позбулася лише на тай-брейку на користь 22-річної харків'янки.

Третя партія стала справжнім бенефісом Світоліної, яка дозволила взяти іспанці лише один гейм. Морально пригнічена суперниця нічого не могла протиставити забійним "пострілам" української тенісистки.

Таким чином рахунок в особистому протистоянні з румункою став 2-1 на користь Сімони. Халеп оформила дві перемоги на харді: в 2013-му році на турнірі в Болгарії, і в 2014-му - в рамках матчу Кубка Федерації.

Comeback complete! @ElinaSvitolina captures @InteBNLdItalia title! Edges Halep 4-6, 7-5, 6-1! # ibi17 pic.twitter.com/RbVNW1U80A