Україна – Іспанія: де дивитись матч за "бронзу" Євро-2022 з футзалу

23,0 т.
Україна – Іспанія: де дивитись матч за 'бронзу' Євро-2022 з футзалу

Збірна України з футзалу у неділю, 6 лютого, проведе поєдинок проти команди Іспанії за бронзові медалі чемпіонату Європи-2022. Початок зустрічі о 15:30 за київським часом.

Усі українські вболівальники зможуть підтримати співвітчизників біля екранів телевізорів та мультимедійних пристроїв. У прямому ефірі поєдинок буде показаний на національному телеканалі "UA:Перший" та на сайті "Суспільне.Спорт".

Також трансляція буде доступна на телеканалі "Матч! Гра".

Нагадаємо, що іспанці перебувають на третьому місці в рейтингу найсильніших команд континенту після Португалії та Росії. В України 8-й рядок.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у півфіналі Євро-2022 підопічні Олександра Косенка поступилися збірній Росії та не змогли вийти у фінал.

Українські вболівальники дві години не замовкали в Амстердамі

У цій грі "жовто-синіх" підтримувало багато українських фанатів. Вони так голосно співали відомий хіт про Путіна, що "МатчТВ" довелося вимкнути звук у трансляції.

Українські фанати під час півфіналу Євро-2022 із Росією.

Незважаючи на поразку, глядачі влаштували овації збірної України з футзалу.

Україна обіграла у Нідерландах Сербію

Нагадаємо, що наша збірна вчетверте пробилася до 1/2 фіналу Євро з футзалу.

Україна - Сербія

У п'ятницю, 28 січня, Україна дала бій чинним чемпіонам світу та Європи португальцям. "Жовто-сині" поступилися 0:1, але завдяки додатковим показникам посіли друге місце та вийшли до плей-оф.

Наші футзалісти створили сенсацію

На груповому етапі ключовою грою для українців стала зустріч 2-го туру проти Сербії.

Україна зіграє із Казахстаном

У першому турі підопічні зазнали неприємної поразки від господарів турніру (2:3), і щоб мати шанси на вихід у плей-оф, їм необхідно було лише перемагати.

Збірна Росії у чвертьфінальному матчі з рахунком 3:1 обіграла команду Грузії. У першому таймі точилася рівна боротьба, а на останніх хвилинах грузини могли уникнути поразки.