Україна вийшла до чвертьфіналу Євро-2022 з футзалу, влаштувавши рубку з чемпіонами світу

3 хвилини
46,9 т.

Збірна України з футзалу вийшла до чвертьфіналу чемпіонату Європи 2022 року. Підопічні Олександра Косенка дали бій чинним чемпіонам світу та Європи португальцям, але все ж таки поступилися – 0:1. Проте завдяки додатковим показникам "жовто-сині" посіли друге місце та вийшли до плей-оф.

Наша команда, незважаючи на статус та клас суперника, показала чудову гру. "Жовто-сині" не просто відсиджувалися в обороні, а й постійно шукали щастя біля чужих воріт.

Український прапор перед матчем.

Уже на п'ятій хвилині зустрічі українці створили забійний момент. Хорошою комбінацією партнери вивели віч-на-віч із голкіпером португальців Ігоря Чернявського, але той, пробиваючи в дотик, не влучив у кут.

Українці не дали розгулятись супернику.

Проте чемпіони відразу відповіли своїм супершансом, який, утім, так само не використали. Пасу опинився на самоті перед воротами Кирила Ципуна, але м'яч після удару португальця не влучив у сітку.

Матч України та Португалії.

Після цього команди дещо заспокоїлися. Наші постійно пресингували та не давали суперникам спокійно розігрувати м'яч.

Після перерви ситуація на паркеті практично не змінилася, хоча роботи у Ципуна суттєво побільшало. Протягом двох хвилин на початку другого тайму Ігор двічі врятував нашу команду від гола.

Українці зуміли нав'язати боротьбу чемпіонам світу.

У відповідь "жовто-сині" організували свої моменти. Але воротар португальців був на висоті. Починаючи із середини другої 20-хвилинки, Косенко стал залучати у грі п'ятого польового гравця.

Український футзаліст у матчі з португальцями.

Дізнавшись, що у паралельній зустрічі Сербія вийшла вперед у поєдинку проти Нідерландів, команди дещо заспокоїлися. Нулі на табло влаштовували обидва колективи.

Проте тренер українців продовжував гнути свою лінію, випускаючи "зайвого" футзаліста замість голкіпера. За п'ять хвилин до фінальної сирени наші ледь не пропустили після удару Зікі. Все ж лише за хвилину після цього він усе ж таки вразив ворота Ципуна, пробивши повз нашого голкіпера з п'яти метрів.

Уболівальники збірної України.

Утім, навіть цей рахунок із урахуванням підсумкової перемоги сербів над господарями турніру допоміг українцям вийти до чвертьфіналу Євро. Суперниками наших хлопців у першому раунді плей-оф стануть казахи. Гра відбудеться у понеділок, 31 січня.

Підсумкова таблиця групи А.

Як повідомляв OBOZREVATEL, капітан жіночої збірної України Юлія Фросюк відверто розповіла про проблеми команди перед Фіналом чотирьох Євро-2022.