На Олімпіаді-2020 вперше пролунав гімн України: відео нагородження Жана Беленюка

Гімн України вперше пролунав на Олімпійський іграх 2020 року в Токіо на честь перемоги нашого атлета. Це сталося після перемоги Жана Беленюка в греко-римській боротьбі.

30-річний спортсмен виграв турнір у ваговій категорії до 87 кілограмів. У фіналі змагань киянин упевнено переборов угорця Віктора Лорінца – 5:1.

Беленюк поборов угорця.
Жан Беленюк
Беленюк на церемонії нагородження.

Після завершення турніру відбулося нагородження призерів. Окрім Беленюка та Лорінца медалістами Олімпіади стали німець Максиміліан Кодла та серб Зурабі Датунашвілі.

Після вручення медалей на арені пролунав гімн України. OBOZREVATEL пропонує своїм читачам відео церемонії нагородження Жана Беленюка.

Жан Беленюк виграв "золото"
Жан Беленюк узяв "золото" Ігор у Токіо

Коментуючи свою перемогу в Токіо, борець не зміг стримати емоцій. Він зізнався, що міг не виступити на Олімпіаді, та розплакався в прямому ефірі.

Беленюк не стримав сліз.

Окрім того, Беленюк за традицією виконав гопак на килимі на честь перемоги.

Беленюк танцює гопак.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 4 серпня Україна завоювала відразу чотири медалі. Крім Беленюка медалістами Олімпійських ігор стали борчиня Ірина Коляденко, артистичні плавчині Марти Федина та Анастасія Савчук, які завоювали бронзові нагороди, а також борець Парвіз Насібов, ставший віцечемпіоном ОІ.