Україна завоювала друге "срібло" Олімпіади-2020

Україна завоювала друге 'срібло' Олімпіади-2020

Український борець греко-римського стилю Парвіз Насібов завоював срібну медаль на Олімпійських іграх 2020 року в Токіо. У фіналі вагової категорії до 67 кілограм наш співвітчизник програв представнику Ірану Мохаммадрезі Гераї – 1:9.

Сутичка розпочалася дуже спокійно і в рівній боротьбі. Іранець першим отримав можливість боротися в партері. Парвіз досить спокійно втримався на килимі, але в кінцівці періоду пропустив захоплення суперника, давши тому отримати два очки.

Рахунок сутички Гераї – Насібов.
Насібов приніс Україні друге "срібло" в Токіо.

Другий період українець розпочав дуже активно, але пропустив контратаку, яка була оцінена суддями на чотири бали. А вирішальною стала атака Парвіза, під час якої він намагався виштовхати суперника за межі килима, але сам опинився поза борцівській зони.

Насібов програв фінал Олімпіади-2020.
Парвіз Насибов став віце-чемпіоном ОІ-2020.

Наш борець розпочав шлях до нагороди з 1/8 фіналу, де переміг данця Фредріка Бьєррехуса з рахунком 5:1. Потім на шляху українця став чемпіона світу 2018 року росіянин Артем Сурков. Кожен з борців набрав в сутичці по одному очку, але далі пройшов українець, оскільки останнім зробив результативну дію.

Парвіз Насібов здійсни камбек в півфінал ОІ.
Насібов під час півфінальної сутички.

Наступним опонентом нашого співвітчизника став єгиптянин Мохамед Ельсайед. У першій половині сутички суперниу Парвіза вдалося набрати п'ять очок – одне за активність і чотири за успішний кидок. Після короткої перерви ситуація на килимі кардинально змінилася. Насібов переломив хід протистояння і почав неймовірно тиснути на єгиптянина, що вилилося в фантастичну перемогу на останніх секундах з рахунком 7:6.

Насібов – фіналіст Олімпіади-2020.
Календар Олімпіади-2020.
Розклад Олімпіади-2020.

Як повідомляв OBOZREVATEL, українська борчиня Алла Черкасова перемогла чинну олімпійську чемпіонку Сару Досьо з Японії і сенсаційно завоювала "бронзу" Олімпіади-2020.

Черкасова на нагородження.
Черкасова перемогла суперницю з Японії.

До Черкасової бронзові медалі Україні на Іграх в Токіо принесли дзюдоїстка Дар'я Білодід, шпажист Ігор Рейзлін, стрілки Олена Костевич і Олег Омельчук, плавець Михайло Романчук та тенісистка Еліна Світоліна. Крім того, Романчуку вдалося завоювати "срібло" для нашої збірної.