Харлан стала чемпіонкою Європейських ігор-2023

5,6 т.

Знаменита українська фехтувальниця Ольга Харлан стала володаркою золотої медалі Європейських ігор, які у ці дні проходять у польському Кракові. У вирішальному матчі турніру в одиночній шаблі 32-річна уродженка Миколаєва розгромила 19-річну Ілінцу Пантіс із Румунії (15:3).

На шляху до фіналу Харлан по черзі здолала двох представниць Італії. В 1/4 фіналу – Розеллу Грегоріо (15:13), а в 1/2 фіналу – Елоїзу Пасао (15:12).

На момент публікації новини в України вже 33 медалі – 17 золотих, 9 срібних та 7 бронзових. Наша команда у неофіційному медальному заліку йде на 3-му місці.

Як повідомляв OBOZREVATEL, українські красуні продовжують підкорювати Європейські ігри. Нещодавно "золото" турніру в Польщі завоювала Марина Бех-Романчук, яку вважають однією з найкрасивіших легкоатлеток країни.

Марина Бех-Романчук

На день пізніше титул чемпіонки виборола ще одна спортсменка-модель. Ярослава Магучіх тріумфувала у секторі для стрибків у висоту.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!