Марина Бех-Романчук виграла Європейські ігри-2023
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![Марина Бех-Романчук](https://i.obozrevatel.com/news/2023/6/24/gettyimages-1500663684.jpg?size=1944x924)
Уславлена українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук здобула "золото" у потрійному стрибку на Європейських іграх-2023, що проходять у Польщі. 27-річна уродженка Хмельниччини показала результат 14:58 метра.
Оскільки ніхто з представниць першого чи третього дивізіону не зміг стрибнути далі, переможницею було визнано українку.
У першому дивізіоні найкращою стала турка Тугба Данішмаз. Її показник у 14.16 метра дозволив вибороти "срібло".
Зазначимо, що збірна України з легкої атлетики втратила місце у першому дивізіоні, оскільки знялася з командного ЧЄ-2021 через спалах коронавірусу в команді. У другому дивізіоні не розігрують медалі, але у деяких дисциплінах за підсумками всіх дивізіонів визначаються чемпіони Європи.
Марина вперше у своїй кар'єрі стала чемпіонкою Європейських ігор в особистій першості. До цього в активі атлетки було "золото" 2019 року в командній першості.
Нагадаємо, що 20 серпня Бех-Романчук виграла Мультиспортивний чемпіонат Європи, що проходив у Мюнхені. Наша співвітчизниця стала найкращою у секторі для потрійного стрибка, показавши результат 15.02 м.
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!