Найкрасивіша легкоатлетка України виграла Європейські ігри-2023
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![Найкрасивіша легкоатлетка України виграла Європейські ігри-2023](https://i.obozrevatel.com/news/2023/6/25/filestoragetemp111.jpg?size=1944x924)
Знаменита українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх, завоювала "золото" Європейських ігор-2023, що відбуваються цими днями у Польщі. 21-річній дніпрянці підкорилася планка на висоті 1,97 метра.
Українка виступала у другому дивізіоні. Оскільки ніхто з представниць першого чи третього дивізіону не зміг стрибнути вище, переможницею було визнано саме Ярославу.
Зазначимо, що збірна України з легкої атлетики втратила місце у першому дивізіоні, оскільки знялася з командного ЧЄ-2021 через спалах коронавірусу в команді. У другому дивізіоні не розігрують медалі, але у деяких дисциплінах за підсумками всіх дивізіонів визначаються чемпіони Європи.
Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні золоту медаль Європейських ігор ще одна українська красуня-легкоатлетка. Марина Бех-Романчук стала найкращою у потрійному стрибку.
Зазначимо, що Ярослава Магучіх є володаркою неофіційного титулу найкрасивішої легкоатлетки нашої країни. 5 березня Магучіх перемогла на чемпіонаті Європи у Туреччині.
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!