Чотири медалі: українські легкоатлети яскраво виступили на Паралімпіаді-2020 30 серпня

3,3 т.
Паралімпіада 2020 Павлик, Лебедєва, Овсій, Квітів

У понеділок, 30 серпня, українці Роман Павлик, Яна Лебедєва, Зоя Овсій і Ігор Цвєтов принесли чотири медалі нашій збірної на змаганнях із легкої атлетики. Вони завоювали по дві срібні та бронзові нагороди.

Павлик, який спеціалізується на стрибках у довжину, показав результат 5,63 метра, що дозволило йому фінішувати на третій позиції. Його випередили новозеландець Вільям Стедман (5,64) і росіянин Євген Торсунов (5,76 м).

Роман Павлик посів третє місце зі стрибків у довжину

Лебедєва (15,48 метра) і Овсій (14,37) виграли "срібло" та "бронзу" на змаганнях із метання диска, відповідно. Вони йшли на першій і другій позиціях, але представниця Бразилії Елізабет Гомес Родрігес, яка підійшла до снаряду останньою, показала феноменальний результат 17,62 метра, побивши світовий рекорд.

Українки лідирували перед виступом бразилійки

Цвєтов, який виступав у бігу на 100 метрів, був близьким до "золота", але не зумів відіграти відставання від росіянина Дмитра Сафронова на фінішній прямій. Представник Паралімпійського комітету Росії (ПКР) встановив світовий рекорд (11,39 с). Наш співвітчизник показав результат 11,47 секунд.

Квітів був близький до того, щоб обігнати росіянина

Як повідомляв OBOZREVATEL, 30 серпня українські спортсмени завоювали дві золоті нагороди на Іграх у Токіо. Спочатку Марина Литовченко виграла турнір з настільного тенісу, розгромивши у фіналі представницю ПКР, а потім плавець Андрій Трусов зі світовим рекордом переміг на дистанції 100 метрів на спині.