Український плавець зі світовим рекордом завоював "золото" Паралімпіади-2020

15,4 т.
Трусов виграв золото Паралімпіади 2020

Український плавець Андрій Трусов виграв 12-ту золоту медаль для нашої збірної на Паралімпійських іграх у Токіо. Він встановив світовий рекорд, подолавши 100 метрів на спині за 1:08,14.

Слідом за нашим співвітчизником фінішували аргентинець Піпо Карломаньо (1: 08,83) та ізраїльтянин Марк Маляр (1:10,08). Інший українець Євген Бородайко закінчив заплив на п'ятій позиції з результатом 1:11,57.

Трусов посів перше місце, встановивши світовий рекорд

Зазначимо, що для Трусова ця нагорода стала вже третьою на Паралімпіаді в столиці Японії. Раніше він завоював два "срібла" на дистанціях 400 метрів вільним стилем і 200 метрів комплексом.

Нагадаємо, що Україна впевнено утримує п'яте місце в медальному заліку. В активі нашої збірної 48 нагород: 12 золотих, 24 срібних і 12 бронзових.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше представниця нашої країни Марина Литовченко виграла фінал ПІ-2020 з настільного тенісу, розгромивши у вирішальному протистоянні росіянку.