Українка виграла "золото" Паралімпіади-2020, розгромивши росіянку у фіналі

63,8 т.
Марина Литовченко виграла золото ПІ-2020

Українка Марина Литовченко принесла нашій збірній 11-ту золоту медаль Паралімпіади в Токіо, вигравши змагання з настільного тенісу. У вирішальному поєдинку вона розгромила представницю Паралімпійського комітету Росії (ПКР) Маляк Алієву з рахунком 3:0 (11:6, 11:4, 11:3).

Для перемоги нашій співвітчизниці вистачило 15 хвилин. Найбільшу боротьбу тенісистка з РФ зуміла нав'язати в першій партії, коли у відповідь на 11 очок Литовченко їй вдалося набрати 6.

У двох наступних сетах Алієва сумарно виграла всього 7 розіграшів.

Марина Литовченко розгромила росіянку

Відзначимо, що на Паралімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро в 2016 році українка виграла "бронзу". Литовченко є багаторазовою призеркою чемпіонатів Європи та чемпіонкою світу 2018 року.

Марина Литовченко брала "бронзу" на ПІ-2016

Інший наш співвітчизник, який виступав на змаганнях з настільного тенісу, завоював "срібло". Віктор Дідух у чотирьох партіях поступився китайцеві Жао Шуаі (15:17, 7:11, 11: 6, 10:12).

Нагадаємо, що Україна впевнено утримує п'яту позицію в медальному заліку Паралімпіади в Токіо.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 29 серпня українські спортсмени завоювали золоті нагороди на змаганнях із легкої атлетики та академічного веслування.