130-кілограмовий конголезець став зіркою чемпіонату світу з гандболу. Відео

Готьє Мвумбі

Гравець збірної Демократичної Республіки Конго Готьє Мвумбі став головною сенсацією чемпіонату світу з гандболу, який цими днями проходить у Єгипті.

Спортсмен запам'ятався глядачам не тільки через свої антропометричні дані, але й завдяки якісній грі, яку він показує на турнірі. За 11 хвилин матчу проти Аргентини (поразка 22:28) і 14 хвилин поєдинку проти Данії (поразка 19:39) гігант, вага якого становить близько 130 кілограмів, а зріст – 192 сантиметри, забив 8 голів після 9 кидків по воротах.

На відео зірка чемпіонату світу не залишає шансів аргентинцям.

Незважаючи на те, що збірна ДР Конго, для якої цей чемпіонат світу став першим в історії, програла обидві стартові зустрічі, команда Мвумбі все ще може вийти в наступний етап змагань, якщо здолає Бахрейн.

Успіхи 130-кілограмового конголезця помітив навіть легендарний баскетболіст Шакіл О'Ніл, який написав Готьє в Instagram: "Чув, що тебе називають Шакілом гандболу, як твої справи?"

Зазначимо, що і сам О'Ніл зі зростом 2,16 см і вагою 147 кг був знаменитий тим, що не раз ламав опори баскетбольного щита під час матчів НБА, коли забивав м'яч зверху.

Як повідомляв OBOZREVATEL, ісландець Гафтор Бйорнссон, відомий за роллю Григора Гори Клігана в серіалі "Гра престолів", дебютував у боксі проти 60-кілограмового суперника.