Вперше за 23 роки: на ЧС з хокею сталася грандіозна сенсація

746,5 т.

Збірна Канади з хокею зазнала другої поспіль поразки на чемпіонаті світу, який у ці дні проходить у фінському Тампере та латвійській Ризі. Вперше з 2000 року "кленове листя" не впоралося з норвежцями, поступившись у серії булітів – 2:3.

Норвегія повела у рахунку в середині першого періоду і зуміла зберегти свої ворота в недоторканності до першої перерви. У другій 20-хвилинці команди обмінялися точними ударами, а за 12 секунд до фінальної сирени північноамериканці зуміли перевести зустріч до овертайму.

У грі три на три збірними не вдалося відзначитись голами, а в серії булітів вирішальним став сейв норвезького воротаря Йонаса Арнтцена. Таким чином, європейці вперше за 23 роки обіграли родоначальників хокею. Щоправда, їм це ніяк не допоможе, оскільки з активом у шість очок вони достроково втратили шанси на вихід до чвертьфіналу.

Чемпіонат світу з хокею

Група В. 6-й тур

Канада – Норвегія – 2:3 (0:1, 1:1, 1:0, 0:0)

Як повідомляв OBOZREVATEL, п'ятиразовий чемпіон світу з хокею В'ячеслав Биков влаштував справжню істерику після інциденту з фанатом на ЧС-2023. Організатори турніру на фінській арені Тампере змусили вболівальника зняти футболку, на якій було написано "Росія".

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!