"Білий Барс" двічі відігравався по ходу матчу, але поступився "Донбасу" в УХЛ

4,0 т.
'Білий Барс' двічі відігравався по ходу матчу, але поступився 'Донбасу' в УХЛ

23 січня, в Дружківці стартував 28-й тур регулярного чемпіонату УХЛ Паріматч - "Донбас" приймав "Білий Барс".

Перший період команди почали досить в'язко - "Барси" намагалися нав'язати свою гру противнику, захищаючись і ловлячи донеччан на контратаках. Саме тому першу закинуту шайбу вболівальники побачили лише під завісу першого періоду. "Донбас" навалився на ворота білоцерківців і реалізували по суті свій перший 100% гольовий момент - четверту шайбу в сезоні на свій рахунок записав Пангелов-Юлдашев, відкривши рахунок в поєдинку.

По ходу другій двадцятихвилинки команди по черзі обмінювалися закинутими шайбами ​​- спочатку в меншості Качан зрівняв рахунок, а потім з різницею в 40 секунд відзначилися Монс і Грабовецький, встановивши рівні 2:2 на табло. І тільки під завісу періоду "Донбас" втретє в матчі вийшов вперед - 3:2 в матчі встановив Лялька.

На екваторі третього періоду донеччани заволоділи ігровою перевагою, засіли в зоні противника і все ж змогли прошити в четвертий Полгородник - 24 шайбу в сезоні закинув найрезультативніший нападаючий УХЛ Сигарьов.

Наступні 10 хвилин команди відіграли в гострій боротьбі, переможцями з якої вийшли голкіпери, а фінальна сирена зафіксувала рахунок 4:2 на користь донеччан.

"Донбас" - "Білий Барс" 4:2 (1:0, 2:2, 1:0)

Шайби: 1:0 Пангелов-Юлдашев (Монс, Туркін), 16:19; 1:1 Качан (Бородай, менш.), 22:08; 2:1 Монс (Пангелов-Юлдашев, Тунхузін), 29:03; 2:2 Грабовецький (Бородай, Гребеник), 29:43; 3:2 Лялька (Пересунько, Кобелєв), 38:36; 4:2 Сигарьов (Пангелов-Юлдашев, Бірюков), 48:17;

Донбас: Трифонов (Дьяченко); Пангелов-Юлдашев - Тунхузін, Кожевников - Кобелєв, Журавльов - Курбатов, - Садовиков; Монс - Туркін (А) - Казаковцев, Лялька (А) - Бірюков - Сигарьов, Пересунько - Буценко - Коренчук, Мільохін - Карамнов - Захаров (К).

Білий Барс: Полгородник (Кучер); Грицюк - Портной, Ядловський (А) - Гребеник (А), Будько - Логач, Кисельов - Собко; Благий (К) - Брага - Бабинець, Грабовецький - Ружніков - Бородай, Удовиченко - Качан - Тищенко, Петрошенко - Мороз.