"Зоря" в матчі з шістьма голами і хет-триком здобула першу перемогу в УПЛ. Відео

4,0 т.
Гравці 'Зорі' святкують гол

"Зоря" розгромила на виїзді "Інгулець" у матчі другого туру української Прем'єр-ліги та здобула першу перемогу в нинішньому сезоні. Поєдинок закінчився з рахунком 1:5.

Головним героєм зустрічі у складі луганчан став півзахисник Владислав Кочергін, який зробив дубль вже до сьомої хвилини та допоміг своїй команді піти на перерву з комфортною перевагою. Другий тайм розпочався з того, що вищевказаний футболіст гостей оформив хет-трик, знявши практично всі запитання щодо переможця матчу.

Владислав Кочергін став героєм матчу

На 75-й хвилині "Інгульцю" вдалося скоротити відставання в рахунку, але підопічні Віктора Скрипника досить швидко зняли напругу, знову збільшивши гандикап до трьох голів. А вже у доданий арбітром час луганчани поставили крапку в поєдинку.

"Інгулець" – "Зоря" 1:5 (0:2, 1:3)

Голи: Сітало, 75 – Кочергін, 6, 7, 51, Крістіан, 83, Фрімпонг, 90+2

"Інгулець": Гальчук – Полегенько, Салем, Павлов (Козак, 60), Ковальов, Опанасенко – Запорожець, Коробенко, Шишка (Шарай, 60) – Сітало, Гопей.

"Зоря": Шевченко – Фаворов (Руфат, 78), Вернидуб, Імереков (Снурніцин, 87), Хомченовський – Назарина – Булеца, Громов (Фрімпонг, 88), Кочергін – Шахаб (Луньов, 78), Аллахьяр (Крістіан, 78) .

Попередження: Шишка, Сітало – Вернидуб, Хомченовський.

Для "Зорі" ці три очки стали першими в сезоні після несподіваної домашньої поразки в першому турі від "Олександрії" (0:1). "Інгулець" програв обидва матчі на старті УПЛ, мінімально поступившись "Шахтареві" в першому поєдинку чемпіонату з рахунком 1:2.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Динамо" розгромило "Верес", а "гірники" з труднощами зломили опір "Львова". Стали відомі результати всіх матчів другого туру української Прем'єр-ліги.