"Динамо" без Луческу перемогою 4:0 стартувало в УПЛ. Відео

3 хвилини
10,2 т.
Динамо обіграло Верес

Київське "Динамо" впевнено стартувало в новому сезоні чемпіонату України з футболу в Прем'єр-лізі. Чемпіони країни на поле столичного НСК "Олімпійський" обіграли рівненський "Верес" – 4:0.

Матч почався феєрично. Вже на 6-й хвилині рахунок був 2:0 на користь господарів, до того ж голи були забиті з інтервалом в декілька хвилин.

Денис Попов відкрив рахунок

Одна з перших же атак "біло-синіх" завершилася кутовим. Першим на м'ячі зіграв Караваєв, скинувши далі на Попова і футболіст збірної України відкрив рахунок.

У наступній атаці Денис Гармаш після подачі Тимчика також головою подвоїв перевагу.

Розгромний рахунок під кінець тайму встановив все той же Тимчик. Андрієвський почав контратаку, пробіг від центру поля до штрафного, скинув на 24-річного вінничанина, і Олександр точно пробив в ближній кут.

На другу половину замість Карлоса де Пени, Олександра Караваєва і Олександра Андрієвського на поле вийшли Жерсон Родрігес, Віктор Циганков та Сергій Сидорчук. Заміну проводили помічники Мірчі Луческу, так як сам 76-річний румунський тренер через застуду дивився матч з трибуни.

Луческу на трибунах

"Динамо" впевнено вело гру і не дало супернику жодного шансу, забивши в кінцівці 4-й гол. Ударом з пенальті відзначився Віктор Циганков.

Свій наступний матч в УПЛ "Динамо" проведе 8 серпня проти "Зорі".

"Динамо" – "Верес" 4:0 (3:0, 1:0)

Голи: 1:0 – 4 Попов, 2:0 – 6 Гармаш, 3:0 – 42 Тимчик, 4:0 – 86, пенальті Циганков.

Динамо – Бущан, Сирота, Караваєв (Циганков, 46), Миколенко, Тимчик, Гармаш (Кулач, 62), Шапаренко, Буяльський, де Пена (Родрігес, 46), Андрієвський (Сидорчук, 46), Попов (Забарний, 34).

Верес – Когут, Мірошник, Солдат, Немчанінов, Гончаренко (Махнєв, 62), Кучеров, Полюлях (Панасенко, 46), Пасіч (Дахнівський, 46), Пасіч, Гегедош (Гечев, 56), Сергійчук (Шестаков, 46).

Попередження: Немчанінов (85).