"Шахтар" насилу здобув перемогу в другому турі УПЛ. Відео

7,2 т.
'Шахтар' насилу здобув перемогу в другому турі УПЛ. Відео

Донецький "Шахтар" здобув важку перемогу в матчі 2-го туру української футбольної Прем'єр-ліги. Команда Роберто Ді Дзербі зуміла лише в кінцівці зломити опір "Львова" у виїзній грі – 0:3, відкривши рахунок за 15 хвилин до кінця гри.

Як і очікувалося, "гірники" одразу захопили ініціативу і взяли м'яч під контроль. Однак нічого гострого біля воріт суперника підопічні італійського фахівця створити не могли.

"Шахтар" діяв надто академічно, немов очікуючи від львів'ян помилки. Ця пасивність вилилася в те, що віцечемпіони вкрай мало загрожували воротам опонентів.

Так і не забивши в першому таймі, "помаранчево-чорні" відразу після перерви спробували організувати штурм чужих воріт. Так, захисник Віктор Корнієнко вдало скинув м'яч на Манора Соломона, але хавбек "гірників" пробив неточно.

В середині 45-хвилинки Де Дзербі провів серію замін. Сподіваючись змінити перебіг гри, італієць випустив лідерів команди Ісмаїлі та Марлоса.

У підсумку саме останній став одним із героїв. На 73-й хвилині півзахисник збірної України подав на лінію штрафного майданчика, де Траоре потужно пробив головою – 0:1.

На 85-й хвилині "гірники" закрили питання щодо переможця гри. Ісмаїлі зробив простріл зліва, а Дентіньо, який також вийшов на заміну, вдало його замкнув.

А перед самим фінальним свистком Педріньо, також вийшовши з лави запасних, оформив розгром. Тож "Шахтар" здобув три очки і очолив турнірну таблицю УПЛ.

"Львів" – "Шахтар" 0:3 (0:0, 0:3)

Голи: 0:1 – 73 Траоре, 0:2 – 85 Дентіньо, 0:3 – 90 Педріньо.

"Львів" – Костик, Романчук (Крушинський, 77), Бусько, Махмутович, Якимець, Чірьяк, Брикнер (Хамелюк, 83), Політило (Ренан Абнер, 68), Нич (Алваро, 68), Рожеріо Шина (Зозуля, 83), Ньярко.

"Шахтар" – Трубін, Корнієнко (Ісмаїлі, 65), Додо, Марлон, Матвієнко, Алан Патрік (Педріньо, 72), Тете (Марлос, 65), Соломон, Маркос Антоніо (Майкон, 72), Степаненко, Траоре (Дентіньо, 84).

Попередження: Ньярко (28), Тете (38), Корнієнко (54), Нич (66), Бусько (70), Траоре (90).

Як повідомляв OBOZREVATEL, букмекери назвали головного претендента на перемогу в новому сезоні Прем'єр-ліги України.