Зінченко виграв Кубок англійської ліги, завоювавши 8-й трофей з "МанСіті"

11,7 т.
Манчестер сіті

Англійський "Манчестер Сіті", обігравши в фіналі лондонський "Тоттенгем" (0:1), став переможцем Кубка англійської ліги.

Незважаючи на те, що український захисник "городян" Олександр Зінченко провів цю гру в запасі, він разом з іншими футболістами "Сіті" отримав заслужену медаль.

Для 24-річного футболіста збірної України цей трофей став 8-м за рахунком за час виступу в клубі з Манчестера з 2016 року.

У поточному сезоні наш співвітчизник зіграв в 25 матчах, відзначившись однією гольовою передачею.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в активі Зінченка 4 Кубка англійської ліги. Олександр також два рази вигравав чемпіонат Англії, а також по разу Кубок Англії і Суперкубок Англії.

22 квітня Зінченко допоміг своїй команді здобути виїзну перемогу над "Астон Віллою" в 32-му турі англійської Прем'єр-ліги з рахунком 2:1, завдяки чому "Манчестер Сіті" наблизився до чемпіонства.