Зінченко повторив досягнення Шевченка 16-річної давності. Відео

28,9 т.
Олександр Зінченко

Український захисник "Манчестер Сіті" Олександр Зінченко, віддавши точний асист у півфінальному матчі Ліги чемпіонів проти ПСЖ, став першим за 16 років українським гравцем, який оформив результативну дію на цій стадії головного єврокубка.

Раніше це досягнення вдавалося ексфорварду "Мілана" Андрію Шевченку. Головний тренер збірної України з футболу вразив ворота ПСВ у півфіналі 2005 року.

Як повідомляв OBOZREVATEL, поєдинок ПСЖ – "Манчестер Сіті" відбувся на паризькому стадіоні Парк-де-Пренс і завершився з рахунком 1:2.

На 17-й хвилині другого тайму Пеп Гвардіола випустив Олександра і той через три хвилини став автором гольової передачі. Футболіст збірної України покотив на де Брюйне, той зробив навіс у штрафний, Навас очікував удару, проте м'яч нікого не зачепив і пірнув під саму штангу – 1:1.

25 квітня Зінченко виграв Кубок англійської ліги, завоювавши 8-й трофей із "МанСіті".