"Зеніт" з помилками Ракицького програв у Лізі Європи, Малиновський і Вернидуб перемогли. Відео

5,3 т.
'Зеніт' з помилками Ракицького програв у Лізі Європи, Малиновський і Вернидуб перемогли. Відео

У четвер, 17 лютого, ввечері відбулися перші стикові матчі (1/16 фіналу) футбольної Ліги Європи. В одному з них "Барселона" та "Наполі" зіграли внічию. Взяли участь у баталіях і кілька українців.

Півзахисник нашої збірної Руслан Малиновський відіграв 65 хвилин за італійську "Аталанту" проти грецького "Олімпіакосу". Його команда виборола вольову перемогу 2:1, пропустивши в Бергамо м'яч вже на 16-й хвилині.

Наприкінці першого тайму рефері скасував взяття воріт греків, скориставшись системою VAR. Але на 61-й та 63-й хвилинах албанець Берат Джімсіті зробив дубль, принісши успіх команді Джана П'єро Гасперіні. Дивіться найцікавіші моменти гри.

А ось російський "Зеніт" Ярослава Ракицького програв у Пітері іспанському "Бетісу" – 2:3. Господарі поступалися 0:2, потім зрівняли рахунок, після чого пропустили ще один м'яч.

"Зеніт" із Ракицьким програв у Лізі Європи.

Колишній захисник збірної України виявився причетним до всіх голів у ворота "Зеніту". У першому голі він програв верхову боротьбу, пізніше не встиг заблокувати удар, а наприкінці "проспав" пас свого воротаря на суперника. До вашої уваги – огляд зустрічі.

Продовжив дивувати молдавський "Шериф" українського тренера Юрія Вернидуба. У групі Ліги чемпіонів він обігравав "Реал" та "Шахтар", а тепер розправився з португальською "Брагою" – 2:0. Дивіться, як це сталося.

Повторні матчі заплановані на 24 лютого.

Як повідомляв OBOZREVATEL, легіонер "Динамо" не збирається тікати з України: "Моя сім'я у Києві".

Раніше "Ліверпуль" дотиснув "Інтер", "Баварія" дивом врятувалася в Австрії: результати 1/8 фіналу Ліги чемпіонів 16 лютого.