"Барселона" уникла поразки у спірному матчі Ліги Європи

4,3 т.
'Барселона' уникла поразки у спірному матчі Ліги Європи

Каталонська "Барселона" зіграла внічию з італійським "Наполі" у першій грі 1/16 фіналу Ліги Європи. Найочікуваніший матч цього турніру завершився з рахунком 1:1. Свій гол каталонці забили з пенальті після того, як суддя скористався переглядом ВАР.

Господарі одразу заграли першим номером, практично не дозволяючи нічого зробити супернику. У ті рідкісні моменти, коли "Барселона" втрачала м'яч, вона одразу влаштовувала серйозний пресинг, майже відразу повертаючи круглий снаряд.

Барселона – Наполі

На 24-й хвилині "Наполі" огризнулися дуже небезпечним контрвипадом, і лише професіоналізм тер Штегена врятував господарів від гола.

Італійці продовжували діяти на контратаках і на 29-й хвилині досягли успіху. Ельмас уклав на замаху захисника, викотив під удар Зеліньскі, німецький голкіпер зміг відбити "постріл", але поляк із другої спроби увігнав м'яч під перекладину.

Після перерви каталонці кинулися відіграватися і досягли успіху на 59-й хвилині. У досить спірній ситуації арбітр вважав, що гра рукою Жуана Жезуса врятувала ворота від гола, та призначив пенальті.

11-метровий удар чітко реалізував Ферран Торрес.

Окрилена успіхом "Барса" влаштувала справжній штурм на ворота Мерета. Найнебезпечніші ситуації виникали одна за одною, але рахунок так і не змінився.

Гра у відповідь відбудеться 24 лютого в Неаполі.

"Барселона" Іспанія – "Наполі" Італія 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 – 29 Зеліньскі, 1:1 – 59, пенальті Ферран Торрес.

Барселона – тер Стеген, Мінгеса (Дест, 81), Піке, Ерік Гарсія, Альба, де Йонг (Бускетс, 65), Ніко Гонсалес (Гаві, 65), Педрі, Обамеянг (де Йонг, 86), Траоре (Дембеле, 65) ), Ферран Торрес.

Наполі – Мерет, Ді Лоренцо, Кулібалі, Ррахмані, Жезус, Зеліньскі (Демме, 80), Фабіан Руїс, Замбо-Ангісса (Малькюї, 84), Елмаз (Маріу Руй, 85), Інсінье (Унас, 72), Осім , 80).

Попередження: Замбо-Ангісса (39), Фабіан Руїс (70), Мерет (90).

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше у Лізі чемпіонів відбулися перші зустрічі 1/8 фіналу. ПСЖ зміг вирвати перемогу у "Реала", а "Інтер" поступився на своєму майданчику "Ліверпулю".