Збірна України з футболу встановила антирекорд

18,2 т.
Збірна України з футболу

Збірна України з футболу, пропустивши в другому таймі від збірної Боснії та Герцеговини, оновила свій антирекорд за кількістю матчів поспіль, в яких команді забивали хоча б один раз. Тепер ця серія налічує 10 поєдинків.

Останній раз, коли збірна України не пропустила в матчі, був 7 червня. Тоді підопічні Андрія Шевченка розгромили Кіпр (4:0). 13 червня на поєдинку чемпіонату Європи-2020 українці пропустили три м'ячі. Після цього "жовто-синім" забивали в кожній грі.

Попередній антирекорд Україна встановила 10 років тому. Із серпня 2010-го по червень 2011 року збірна України пропустила голи у 9 іграх поспіль.

Україна встановила антирекорд

Як повідомляв OBOZREVATEL, матч 8-го туру відбору на чемпіонат Європи-2020 між Україною та Боснією і Герцеговиною завершився з рахунком 1:1.

Україна ледь не провалилася в обороні.

Вже на 15-й хвилині Андрій Ярмоленко відкрив рахунок, проте в другому таймі гості відновили рівновагу.

Андрій Ярмоленко.

Після матчу Петраков сказав, що в роздягальні всі футболісти дуже засмучені результатом.