Україна розгромила Кіпр в останньому матчі перед Євро-2020

5 хвилин
37,5 т.
Україна - Кіпр

Збірна України з футболу здобула розгромну перемогу в останньому підготовчому матчі перед Євро-2020. Підопічні Андрія Шевченка обіграли Кіпр із рахунком 4:0 на стадіоні ОСК "Металіст" у Харкові.

Наші співвітчизники з перших хвилин узяли м'яч під контроль і намагалися створювати загрозу, розігруючи його на флангах. Більш активно був залучений лівий край нападу, звідки й прийшов перший хороший момент у протистоянні. Зінченко, який уперше вийшов у складі збірної після програного фіналу Ліги чемпіонів, прострілив у центр штрафного майданчика, де захист забув про Яремчука, але Роман пробив прямо в голкіпера.

Роман Яремчук мав чимало шансів відзначитися

У середині першого тайму наш центральний нападник отримав ще один шанс відзначитися, проте його удар з льоту після передачі Зубкова пройшов значно вище від цілі. Через кілька хвилин Ярмоленко отримав м'яч на лінії воротарського, але не зумів переграти Палайо, а вже в наступній атаці Соболь знайшов Яремчука на забійній позиції, а Роман утретє не реалізував хороший момент.

Зінченко постійно опинявся в центрі уваги

Буквально тут же Зінченко пробив з-під захисника, але від голу кіпріотів урятувала штанга. На 37-й хвилині вже нічого не допомогло гостям, які, до того ж, залишилися в меншості. Україна організувала стрімку контратаку, під час якої Зубков вийшов віч-на-віч із голкіпером та опинився на газоні після поштовху з боку Панайоту. Гравець збірної Кіпру отримав червону картку за фол останньої надії, а Ярмоленко впевнено реалізував пенальті.

Панайоту збив Зубкова і був вилучений із поля

Перед перервою у ворота наших суперників було призначено ще один одинадцятиметровий. Автор першого голу в матчі його заробив, а Зінченко – реалізував без шансів для голкіпера.

Після паузи на полі з'явилися Марлос і Степаненко, і перший міг відзначитися вже на старті другого тайму, але його удар парирував Палайо. На 59-й хвилині гри півзахисник "Шахтаря" все ж взяв участь у результативній атаці. Він зіграв у стіночку із Зінченком і Ярмоленком, а потім викотив м'яч на порожні ворота Яремчуку – 3:0.

Наші співвітчизники раз у раз опинялися на ударних позиціях і незабаром довели рахунок до непристойного. Український півзахисник "Вест Гема" оформив дубль після рикошету від захисника і забив свій 40-й м'яч за національну команду.

У кінцівці підопічні Шевченка мали ще чимало хороших можливостей для взяття воріт, але Бесєдін, Судаков, Марлос і Зінченко ними не скористалися.

Україна – Кіпр 4:0 (2:0, 2:0)

Голи: 1:0 Ярмоленко, 37; 2:0 Зінченко, 45+2; 3:0 Яремчук, 59; 4:0 Ярмоленко, 65.

Україна: Пятов, Кривцов, Матвієнко, Забарний, Соболь, Макаренко, Малиновський, Зінченко, Зубков, Ярмоленко, Яремчук.

Кіпр: Панаї, Каро, Іоанну, Сотера, Панайоту, Кіріаку, Авраам, Папуліс, Артіматас, Піттас, Іліа

Вилучення: Панайоту, 36

Нагадаємо, що на Євро-2020 наші співвітчизники зіграють із Нідерландами (13 червня), Північною Македонією (17 червня) й Австрією (21 червня).

Групи Євро-2020
Розклад групового етапу Євро-2020

Як повідомляв OBOZREVATEL, збірна України презентувала нову форму, в якій буде грати на чемпіонаті Європи. У РФ обурилися тим, що на ній зображено карту нашої країни з Кримом, і закликали заборонити її використання на турнірі.

У збірної України знову будуть три комплекти форми.