Збірна України на "Арені Львів" втратила перемогу у відборі на ЧС-2022

5 хвилин
67,4 т.
Україна Боснія і Герцеговина

Збірна України з футболу у 8-му турі відбору на чемпіонат світу-2022 зіграла внічию з командою Боснії і Герцеговини. Матч на "Арені Львів" завершився з рахунком 1:1.

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу Україна – Боснія і Герцеговина.

Матч почався в невисокому темпі. Збірна України організовувала позиційні атаки, катаючи м'яч у центральному колі.

Боснія грала низько в п'ять захисників, максимально зосередившись в оборонi. Українці масованими силами були на половині поля суперника – і вже на 15-й хвилині це принесло успіх.

Україна – Боснія і Герцеговина

Циганков вдало скористався неузгодженістю в роботі суперника – фланги боснійців не змогли зробити офсайд – віддавши точний пас на Ярмоленка. Хавбек "Вест Гема" відправив м'яч точно у ворота.

Андрій Ярмоленко

Ближче до 20-ї хвилини ситуація на полі змінилася. "Жовто-сині" віддали територіальну перевагу, перейшовши до контратакувальної моделі гри.

Олександр Петраков дуже нервувався

На 23-й хвилині саме в контрвипадi Україна могла робити рахунок 2:0. Соболь вирвався на оперативний простір, зробив простріл у центр, але Тимчику не вдалося переграти голкіпера.

Боснійці спробували організувати щось на кшталт пресингу, але українці легко втекли від тиску і контролювали перепасовкою центр поля, хоча без рідкісних фолів не обходилося.

Микола Шапаренко.

До середини тайму "жовто-сині" пропустили дуже небезпечний випад. Найбiльш незабивний гравець в історії боснійської збірної Сеад Колашинаць (42 матчі, 0 голів) із гострого кута два рази низом поспіль атакував ворота Пятова.

Наші футболісти намагалися унеможливити будь-який ризик втрати під час спроби контролю м'яча.

Під завісу першої 45-хвилинки Україна помітно підсіла, дозволивши гостям організувати дуже небезпечну атаку. Постріл Хаджіахметовіча відбив Пятов, а другим темпом Превляк влучив у Кривцова.

Україна ледь не провалилася в обороні.

Друга половина почалася з "гойдалок", коли обидві збірні не затримувалися в центрі, а небезпечно атакували біля воріт одне одного. На удар Наліча ми відповіли випадом Тимчика. Правий латераль, як і в першому таймі, прорвався повз Хаджікадуніча сам на сам із воротарем під кутом до воріт, але пробив поруч із дальньою стійкою.

Україна – Боснія і Герцеговина.

На 55-й хвилині Яремчук простягнув м'яч від центрального кола, обігрався з Циганковим і одночасно з піднятим прапорцем (офсайд) лайнсмена не потрапив у ворота.

Микола Матвієнко.

На 58-й хвилині тренерський штаб боснійців впустив Саньїна Прціча й Елвіса Сарича. Свіжі сили суперника ненадовго притиснули українців до свого штрафного.

Андрій Ярмоленко.

Едін Джеко, який більше за всіх у матчі загрожував нашим воротам, ледь не зрівняв рахунок. Його удар парирував голкіпер "Шахтаря".

Боснія і Герцеговина виглядала зiбранiше. Починаючи із середини другого тайму вона володіла ініціативою і заслужено зрівняла рахунок.

Україна кинулася відіграватися, але в атаці не було помітно ні руху, ні осмислених комбінацій. Петраков на 82-й хвилині замість Ярмоленка і Циганкова випустив Зубкова і Булеца, але результату це не принесло.

Україна – Боснія і Герцеговина 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 – 15 Ярмоленко, 1:1 – 77 Ахмедходжич.

Україна – Пятов, Тимчик, Забарний, Кривцов, Соболь, Ярмоленко (Зубков, 82), Степаненко, Циганков (Булеца, 83), Шапаренко (Сидорчук, 72), Матвієнко, Яремчук (Сікан, 72).

Боснія і Герцеговина – Шехич, Чівич, Хаджікадунич, Ахмедходжич, Сеад Колашинаць (Ковачевич, 90), Хаджіахметович, Стеванович, Гояк (Прцич, 58), Налич (Сарич, 58), Джеко, Превляк (Демірович, 82).

Попередження: Чівич (11), Ахмедходжич (19), Превляк (63).

Заключний матч відбору на ЧС-2022 Україна проведе 16 листопада. Суперником буде знову Боснія і Герцеговина.

Нагадаємо, що в минулому турі українські футболісти з рахунком 2:1 обіграли Фінляндію.