Збірна України з футболу провела унікальний матч, встановивши історичний європейський рекорд

16,9 т.
Збірна України з футболу

Збірна України з футболу зіграла внічию 1:1 у третьому товариському матчі у межах підготовки до плей-оф чемпіонату світу-2022. На стадіоні "Руєвиця" у місті Рієка підопічні Олександра Петракова розійшлися миром із місцевим однойменним клубом, який є бронзовим призером чемпіонату Хорватії.

Україна зіграла внічию з "Рієкою"

Зазначимо, що цим матчем футбольна збірна України встановила історичний рекорд Європи. До "жовто-синіх" жодній національній команді не вдавалося зіграти два матчі у різних країнах у межах однієї доби.

В 1935 Австрія зіграла в Чехії та в Угорщині впродовж дня, але австрійці делегували на ігри різні склади.

Збірна України з футболу не змогла обіграти хорватську "Рієку"

Рахунок першими відкрили українці. На 26-й хвилині Буяльський із лівого краю штрафного майданчика "Рієки" віддав пас у вільну зону, де Гармаш з відскоку відправив м'яч точно у ворота.

Через 11 хвилин хорвати забили гол у відповідь. Вук із правого правого флангу влучив у штангу. Сам підібрав відскок і прострелив на Дрмича. Той вдало поставив ногу, переправив круглий снаряд у сітку.