Збірна України з футболу забила переможний гол на 35-й секунді другого тайму та виграла у чемпіона Серії Б

67,9 т.
Україна зіграла з Емполі

Збірна України з футболу обіграла у товариському матчі "Емполі". Поєдинок проти переможця торішнього чемпіонату Італії у Серії B (другий за силою дивізіон країни) пройшов на стадіоні "Карло Кастеллані" і завершився з рахунком 3:1.

Україна перемогла "Емполі"

Матч розпочався у швидкому темпі, де обидві команди не засиджувалися в обороні, а намагалися більшу частину часу проводити в атаках. У італійців швидкий Банданці двічі поспіль дуже небезпечно бив по воротах, змушуючи Петракова робити зауваження щодо захисту.

Матч проходив у швидкому темпі

На 26-й хвилині Циганков розрізною передачею з правого флангу вивів на ударну позицію Яремчука, який низом точно пробив повз воротаря.

За хвилину до перерви все той же Циганков міг робити рахунок 2:0, але не реалізував вихід віч-на-віч. Відразу за цим Ла Мантіа забив у відповідь – 1:1.

На трибунах було багато українських уболівальників

Переможний гол був забитий на 35-й секунді другого тайму. Потужний удар Яремчука парирував Уйкані, а на добиванні успішно зіграв Олександр Караваєв.

Третій м'яч на 53-й хвилині забив Пихальонок.

"Емполі" – Україна – 1:3

Голи: 1:0 Яремчук (26), 1:1 - Ла Мантіа (45), 1:2 - Караваєв (46), 1:3 - Пихальонок (53)

"Емполі": Уйкані, Болі, Штулац, Хендерсон, Байрамі, Фаззіні, Ла Мантіа, Какаче, Ісмайлі, Балданці, Віті.

Запасні: Хваліч, Вікаріо, Еванжелісті, Верре, Кутроне, Бенассі, Содеро, Аслані, Інокенті, Бандінеллі, Стоянович, Пеццола, Парісі.

Україна: Пятов (Бущан, 46), Забарний, Попов (Бондар, 78), Матвієнко, Караваєв, Степаненко, Шапаренко, Пихальонок (Сидорчук, 84), Мудрик (Буяльський, 84), Циганков (Зубків, 78), Яремчук (Довбик, 78).

Запасні: Сирота, Сидорчук, Бесєдін, Буяльський, Конопля, Качараба, Гармаш, Різник, Сікан.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 11 травня збірна України з футболу здобула перемогу у першому поєдинку 2022 року. Підопічні Олександра Петракова в Менхенгладбасі з рахунком 2:1 обіграли місцеву "Борусію".