Збірна України з футболу виграла перший матч 2022 року

3 хвилини
25,2 т.
Збірна України з футболу

Збірна України з футболу здобула перемогу у першому поєдинку 2022 року. Підопічні Олександра Петракова в Менхенгладбасі з рахунком 2:1 обіграли місцеву "Борусію".

Стартові хвилини пройшли за невеликої переваги німців, які підтискали у верхньому блоці, намагаючись максимально повертати контроль м'яча.

Мудрик забив перший гол

Проте рахунок відкрили українці. На 9-й хвилині наші співвітчизники, ефектно перепасовуючись, втекли в швидку атаку, віддавши фінальний пас на Михайла Мудрика. Футболіст "Шахтаря" зміг обіграти голкіпера, відправивши м'яч у порожні ворота.

Переможний рахунок протримався 4 хвилини. Юхим Конопля не витримав пресингу біля своєї брами, при виході з оборони його пас перехопив Конор Носс. 21-річний хавбек без особливих зусиль прострілив Бущана.

До перерви йшов рівний футбол, де обидві команди мали шанси відзначитись, проте глядачі голів так і не побачили. Перед самим свистком "жовто-сині" мали супершанс. Михайло Мудрик зміг втекти у контратаку, стягнувши на себе кілька захисників та віддавши пас на вільного Шапаренка. На жаль, динамівець не зміг обіграти Зоммера.

Німці змогли до кінця намацати наші відносні слабкі місця – правий фланг захисту та господарі все частіше намагалися саме звідти загрожувати воротам Бущана.

Михайло Мудрик

Після перерви "жовто-сині" більше активували і щоразу створювали погрози воротам суперника. Менхенгладбахці відмовилися від активного пресингу. Обидві команди стали грати по-різному. І Петраков відмовився від 4-х захисників, підопічні Аді Хюттера змінили свій тактичний малюнок на полі.

Україна гідно виглядала на полі

Розв'язка настала на 82-й хвилині, коли німці втратили м'яч біля свого штрафного майданчика, після кількох коротких передач круглий снаряд опинився в Олександра Пихаленка – і 25-річний півзахисник "Дніпра-1" з далекої дистанції забив свій дебютний гол за збірну.

"БОРУСІЯ" М – УКРАЇНА – 1:2 (1:1)

Голи: 0:1 – Мудрик, 9, 1:1 – Носс, 14, 1:2 – Пихальонок, 82

"Борусія": Зоммер, Фрідріх, Херрманн, Штіндль, Плеа, Хофманн, Гінтер, Скаллі, Ельведі, Носс, Райтц.

Україна: Бущан (Різник. 46), Конопля (Попов, 46), Забарний, Матвієнко, Караваєв, Сидорчук, Степаненко (Пихальонок, 75), Мудрик (Булеца, 69), Шапаренко (Сирота, 79) Буяльський (Бондар, 46), Бєсєдін (Гармаш, 69).

Як повідомляв OBOZREVATEL, перед цією грою стадіон "Борусія Парк" разом із українською співачкою Христиною Соловій фантастично виконали гімн України.