Ярмоленко став найкращим у матчі АПЛ

13,1 т.
Андрій Ярмоленко

Український футболіст англійського "Вест Гема" Андрій Ярмоленко став найкращим серед усіх гравців, хто вийшов на заміну, в матчі проти "Вест Бромвіча".

Поєдинок 18-го туру чемпіонату Англії в Прем'єр-лізі завершився з рахунком 2:1 на користь "молотобійців", а наш співвітчизник відзначився точною передачею.

Українець з'явився на полі на 62-й хвилині і через 4 хвилини зробив асист на Майкла Антоніо. Авторитетний статистичний портал Whoscored поставив українцеві 7 балів. Окрім гольового пасу, Ярмоленко один раз вдарив по воротах (потрапив у створ), а також віддав 9 передач із точністю 100%.

Сам Антоніо став найкращим серед всіх футболістів обох команд (8,0).

Як повідомляв OBOZREVATEL, у минулому турі АПЛ Ярмоленко також отримав високу оцінку від Whoscored. Гру футболіста збірної України проти "Саутгемптона" оцінили в 6,8, що стало найкращим показником серед гравців атаки "Вест Гема".