Ярмоленко отримав травму і не зміг дограти матч у Кубку Англії

Андрій Ярмоленко

Український футболіст "Вест Хема" Андрій Ярмоленко достроково завершив матч 1/8 фіналу Кубку Англії проти "Манчестер Юнайтед".

31-річний півзахисник збірної України вийшов у стартовому складі, але травмувався в дебюті другого тайму. На 48-й хвилині Ярмоленко уникав боротьби з Лінделефом, безадресно прострілив у воротарський та на рівному місці отримав ушкодження.

Наш співвітчизник намагався розбігатися, але так і не зміг прийти в норму. На 54-й хвилині його замінив Одубеко.

Матч завершився з рахунком 0:1 на користь МЮ. Єдиний гол на 7-й хвилині 1-го екстратайму забив Скотт Мактоміні.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 2 тижні тому вболівальники "Вест Хема" гiдно оцінили майстерність українського півзахисника в грі 1/16 фіналу Кубку Англії. Фанати порівняли українця із зірками світового футболу, називаючи його "українським Мессі" та "українським Роналду".

Нещодавно відомий український коментатор Віктор Вацко заявив, що Андрій продовжить виступ у лондонському клубі. За інсайдерською інформацією Вацка, "молотобійці" не планують позбуватися футболіста збірної України.