Визначилися фіналісти Ліги чемпіонів

13,1 т.
Челсі Реал

Англійський "Челсі", обігравши у матчі-відповіді 1/2 фіналу іспанський "Реал" (2:0), став другим фіналістом Ліги чемпіонів сезону 2020/2021.

У вирішальній битві за найпрестижніший клубний футбольний трофей Європи лондонці зіграють із "Манчестер Сіті", який напередодні пройшов ПСЖ. Фінал відбудеться 29 травня в Стамбулі на "Олімпійському стадіоні Ататюрка".

Уже з перших хвилин господарі позначили свою перевагу. Рюдігер і Маунт по черзі перевірили Куртуа, але бельгійський голкіпер зіграв надійно.

На 26-й хвилині гості огризнувся найпотужнішим ударом Бензема. М'яч опускався в кут, але Менді в стрибку зміг перевести його на кутовий. А вже на наступній хвилині "Челсі" забив свій перший гол.

Карім Бензема

Оборона "Реала" повністю провалилася в штрафному. Хавертц вийшов сам на сам з Куртуа і спробував перекинути воротаря. М'яч вдарився об перекладину, але залишився в поле, де самотній Вернер головою добив у порожні ворота.

Трійка центральних півзахисників Маунт, Жоржиньо і Канте розривала "Реал". Мадридці дуже високо розташувалися в обороні і трійця "Челсі" легко справлялася зі своїм завданням, раз по раз створюючи небезпеку і воріт суперника.

Реал нічого не зміг зробити з Челсі

У другому таймі підопічні Зідана повністю розчинилися на полі, за 45 хвилин не зробивши жодного удару в сторону воріт Менді. У той же час англійська команда різноманітно атакувала, зусиллями Маунта забивши другий гол.

"Челсі" Англія – "Реал" Мадрид Іспанія 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 – 28 Вернер, 2:0 – 85 Маунт.

Челсі – Менді, Аспілікуета (Джеймс, 88), Тіаго Сілва, Рюдігер, Чілуелл, Маунт (Зіеш, 89), Жоржиньо, Хавертц (Жиру, 90), Канте, Крістенсен, Вернер (Пулішіч, 67).

Реал Мадрид – Куртуа, Рамос, Мілітао, Начо, Менді (Вальверде, 63), Кроос, Модріч, Вінісіус Жуніор (Асенсио, 63), Каземіро (Родріго, 76), Азар (Маріано Діас, 89), Бензема.

Попередження: Жоржина (14), Рамос (37), Крістенсен (39), Начо (62), Кроос (72), Маунт (87), Вальверде (90).

Перший матч: 1:1

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Челсі" відмовився від участі в європейській Суперлізі після вказівок, отриманих від президента РФ Володимира Путіна.