Визначився суперник "Реала" у фіналі Суперкубку Іспанії

3,6 т.
Атлетік переміг Атлетіко

"Атлетік" із Більбао переміг "Атлетіко" з Мадриду у півфіналі Суперкубку Іспанії з футболу. Поєдинок у Саудівській Аравії завершився з рахунком 1:2.

Усі основні події сталися у другому таймі. На 62-й хвилині Жоау з відхиленням назад з 10 метрів головою замкнув подачу з кутового в дальній кут, м'яч від штанги врізався у лежачого Симона та влучив у ворота.

Футболісти з Більбао кинулися відіграватись і змогли це зробити з інтервалом у 4 хвилини.

На 77-й хвилині Йерай після кутового зрівняв рахунок, а на 81-й Ніко Вільямс підібрав рикошет у штрафному майданчику після чергового кутового і майстерно поклав низом у дальній кут.

Зазначимо, що напередодні мадридський "Реал" переміг "Барселону" та став першим фіналістом. Вирішальний поєдинок відбудеться у неділю, 16 січня (19:00).

Нагадаємо, що чинним володарем трофею є "Атлетік". Рік тому цей клуб з рахунком 3:2 сенсаційно обіграв "Барселону".