"Реал" в овертаймі вибив "Барселону" із Суперкубку Іспанії

4 хвилини
15,8 т.
'Барселона' – 'Реал'

Мадридський "Реал" у додатковий час із рахунком 3:2 обіграв каталонську "Барселону" у півфіналі Суперкубку Іспанії. Друге у сезоні Ель-Класико відбулося на Міжнародному стадіоні імені Короля Фахда в аравійському Ер-Ріяді.

Гра розпочалася у дуже помірному темпі. "Барса" великими силами розташувалась у нижньому блоці, не дозволяючи "Реалу" організовувати позиційний напад. Єдині кілька моментів, які мадридці організували у першу половину першого тайму, трапилися після контрвипадів.

Перший тайм пройшов у невеликому темпі

"Барселона" володіла ініціативою і довго катала м'яч на підступах до штрафного майданчика Куртуа.

На 26-й хвилині капітан "Барселони" Серхіо Бускетс втратив м'яч у центрі поля, що призвело до результативної швидкої атаки мадридців. Після перехоплення Карім Бензема вивів віч-на-віч Жуніора, і Вінісіус під тиском Араухо чітко пробив під перекладину.

Забивши гол, "Реал" не став форсувати ситуацію, а спокійно контролював ситуацію на полі, зрідка позначаючи свою перевагу.

Марко Ассенсіо за перші 45 хвилин тричі з дальньої дистанції намагався пробити Тер Стегена. "Барселона" виглядала абсолютно беззубою, нічого небезпечного не могла зробити біля воріт суперника, проте змогла забити абсолютно нелогічний гол.

На 41-й хвилині Мілітао невдало намагався перехопити простріл Дембеле на ближній штанзі. М'яч відскочив до Люка де Йонга і від ноги нідерландського ветерана з рикошетом від штанги влетів у сітку.

У другому таймі швидкості зросли

У другому таймі динаміка вкотре змінилася. Швидкість помітно зросла, і м'яч практично не затримувався в центральному колі. Атаки йшли то в один, то в інший бік, але до реальних сейвів від голкіперів справа не доходила.

Десь 15 хвилин "Барселона" домінувала на полі. Після цього "Реал" перебудувався, дедалі більше підтискаючи суперника.

У другій половині біля воріт "Барселони" виникла справжня пожежа, автором якої став Карім Бензема. Спочатку француз влучив у штангу, а через три хвилини з другого удару забив гол. Першу спробу парирував голкіпер, підбір забрав Карвахаль і з гострого кута пробив у тер Стегена. Голкіпер ногою відбив м'яча, але зробив це чітко на ногу французу – 1:2.

Хаві пішов ва-банк, зробивши останні дві заміни, випустивши Ніко та Депая, номінальні господарі кинулися відіграватися та змогли перевести гру в овертайм.

Альба організував найточніший крос із лівого напівфлангу, де Ансу на мить випередив Мілітао – 2:2.

Через 3 хвилини Дембеле міг вирвати перемогу для "синьо-гранатових", але не зміг обіграти Куртуа.

У додатковий час сильнішим був "Реал". Вальверде на 99-й хвилині замкнув ефектну контратаку підопічних Анчелотті.

Другий півфінал між мадридським "Атлетіком" та "Атлетіко" з Більбао пройде 13 січня (21:00). Фінал заплановано на неділю, 16 січня (19.00).

Каталонський гранд уже зустрічався із "Реалом" у нинішньому сезоні. Наприкінці жовтня в межах Прімери мадридці здобули виїзну перемогу над суперником – 1:2.

Нагадаємо, що чинним володарем трофею є "Атлетік". Рік тому клуб із Більбао з рахунком 3:2 сенсаційно обіграв "Барселону".