"Барселона" сенсаційно програла у фіналі Суперкубка Іспанії. Відео

'Барселона' - 'Атлетик'

"Барселона" зазнала сенсаційної поразки у фінальному матчі Суперкубка Іспанії проти "Атлетика" з Більбао з рахунком 2:3.

Каталонський клуб, коефіцієнт на перемогу якого в основний час становив 1,40, відзначився першим голом на 40-й хвилині поєдинку завдяки точному удару Антуана Грізманна, однак буквально в наступній атаці номінальним гостям вдалося відігратися. У другій половині "Барселона" знову вийшла вперед зусиллями Грізманна, але "Атлетик" знайшов у собі сили на фінальний штурм, який приніс дивіденди на останній хвилині основного часу.

Гра перейшла в овертайм, який почався з ще одного гола команди з Більбао. Її вихованець Іньякі Вільямс отримав м'яч на куті штрафного майданчика і вколотив його в сітку від штанги фантастичним обвідним ударом. Вже на 120-й хвилині не зміг стримати свої емоції зірковий Ліонель Мессі, який заробив перше вилучення в кар'єрі.

Нагадаємо, що в торішньому фіналі турніру зустрічалися мадридські "Реал" і "Атлетіко". Основний час тієї зустрічі закінчився нульовою нічиєю, а в серії пенальті сильнішими виявилися перші.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Ліверпуль" і "Манчестер Юнайтед" поділили очки в центральному матчі першого кола англійської Прем'єр-ліги, який відбувся 17 січня.