Вірменія – Україна: відео голів Ліги націй

Збірна України з футболу розгромно перемогла у матчі 5-го туру дивізіону B Ліги націй УЄФА команду Вірменії. Зустріч у Єревані завершилася з рахунком 5:0.

OBOZREVATEL вів дивитися онлайн матчу Вірменія – Україна.

На 21-й хвилині Віктор Циганков взяв участь у забитому голі, віддавши передгольову передачу на Зубкова. Той прострілив на Тимчика та захисник "Динамо" відкрив рахунок.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у першому турі Україна резервним складом у Дубліні здобула мінімальну перемогу над Ірландією. Єдиний м'яч на початку другого тайму ударом зі штрафного забив лідер київського "Динамо" Віктор Циганков, який з'явився на полі за дві хвилини до голу.

11 червня Україна у другому турі Ліги націй з рахунком 3:0 перемогла Вірменію. Перший м'яч забив Руслан Малиновський.

14 червня у 4-му турі Ліги націй "синьо-жовті" на міському стадіоні у польському Лодзі зіграли з Ірландією внічию (1:1).

21 вересня у перенесеній грі 2-го туру підопічні Петракова зазнали найбільшої поразки під його керівництвом. У Глазго українці були розгромлені Шотландією (0:3).

Тільки перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel і в Viber. Не ведіться на фейки!