Українські фанати розтоптали прапор РФ перед матчем Євро-2020 проти Австрії. Відео

28,6 т.
Вболівальники збірної України

Вболівальники збірної України розтоптали прапор Росії перед матчем третього туру Євро-2020 проти Австрії. Після першого тайму поєдинку, який проходить у Бухаресті, підопічні Андрія Шевченка поступаються з рахунком 0:1.

В Instagram-сторіз zoryalondonsk було опубліковано відео з ходою наших співвітчизників. На ролику видно, як фанати поклали прапор РФ на асфальт, а потім пройшлися по ньому, вигукуючи "Україна до перемоги!"

Збірна України не найкращим чином розпочала поєдинок, дозволивши австрійцям захопити ініціативу. Це призвело до голу наших суперників на 21-й хвилині після подачі з кутового. Алаба подав у штрафний майданчик, а Баумгартнер замкнув його навіс у боротьбі з Забарним.

OBOZREVATEL веде онлайн-трансляцію поєдинку Україна – Австрія.

Як повідомляв OBOZREVATEL, з'явилося відео фантастичного виконання гімну нашої країни перед матчем за вихід в плей-офф Євро-2020. Крім того, на початку зустрічі вболівальники знову заспівали матірний хіт про президента РФ Володимира Путіна.