Українець Трубін увійшов до топ-2 найкращих гравців португальського Ель-класико і допоміг "Бенфіці" здобути перемогу. Відео

9,6 т.
Українець Трубін увійшов до топ-2 найкращих гравців португальського Ель-класико і допоміг 'Бенфіці' здобути перемогу. Відео

Воротар збірної України Анатолій Трубін показав чудову гру у першому для себе класичному протистоянні чемпіонату Португалії, в якому його "Бенфіка" приймала на своєму полі "Порту". Наш співвітчизник допоміг своїй команді здобути надважливу перемогу – 1:0.

Колишній футболіст донецького "Шахтаря" з'явився на полі з перших хвилин. Початок зустрічі був не найвдалішим для "Бенфіки", проте вже на 19-й хвилині гості залишились у меншості. Втім, цей момент особливо не вплинув на перебіг зустрічі – "Порту" продовжував регулярно підходити до воріт суперника.

Як підсумок, Трубін двічі серйозно виручав своїх партнерів – спочатку він вийшов із воріт і виловив м'яч у ногах суперника, а потім потягнув щільний удар метрів із 20. Гостям досить спокійно вдалося звести перший тайм внічию.

А ось у другому таймі "Бенфіка" проявила неймовірно. Вона не давала принципового суперника простору, а на 68-й хвилині легендарний Анхель Ді Марія забив переможний гол.

Трубін отримав другу найвищу оцінку серед усіх гравців від порталу Who Scored – 7,5. Анатолій здійснив два сейви та віддав партнерам 77% точних передач.

Як повідомляв OBOZREVATEL, гра футболістів збірної України Віктора Циганкова та Артема Довбіка у матчі чемпіонату Іспанії між "Жироною" та "Гранадою" викликала захоплені відгуки.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!