"Звіряча гра": футболісти збірної України справили фурор у чемпіонаті Іспанії

11,8 т.
'Звіряча гра': футболісти збірної України справили фурор у чемпіонаті Іспанії

Гра футболістів збірної України Віктора Циганкова та Артема Довбіка у матчі чемпіонату Іспанії між "Жироною" та "Гранадою" викликала захоплені відгуки. Обидва наші гравці відзначилися результативними діями, які дозволили їхній команді здобути ефектну виїзну перемогу у п'ятому турі Прімери – 2:4.

Журналісти порталу L'Esportiu de Catalunya відзначили внесок українців в успіх "Жирони", яка показала найкращий старт в історії команди у національній першості, набравши 13 очок. Гол Циганкова і результативний пас Довбика допомогли гостям, на думку аналітиків, здобути тотальну перевагу в першому таймі зустрічі.

"Це були блискучі 45 хвилин з точки зору колективної гри, яка практично не давала збоїв. Та й в індивідуальному плані майже всі зіграли чудово. Навіть Довбик, який, не зміг відзначитися голом, показав просто звірячу гру, граючи спиною до воріт і даючи можливості своїм партнерам по команді. "Жирона" у першому таймі змусила суперника танцювати без м'яча навколо себе", – йдеться у матеріалі про гру.

Нагадаємо, у стартовій грі чемпіонату Іспанії Артем Довбик із передачі Віктора Циганкова забив перший гол за "Жирону". Цей перфоманс українців викликав заздрість у Росії.

Як повідомляв OBOZREVATEL, воротар збірної України Андрій Лунін ухвалив остаточне рішення залишити мадридський "Реал".

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!