Україна – Румунія: хронологія та результат матчу Євро-2023 U-21 з футболу

4 хвилини
28,8 т.

Молодіжна збірна України у суботу, 24 червня, провела другий матч групового етапу чемпіонату Європи 2023 року, який у ці дні проходить у Грузії та Румунії. Футболісти тренера Руслана Ротаня проводили зустріч із одними з господарів турніру – румунами.

Зустріч проходив на стадіоні "Стяуа" у Бухаресті. OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу Україна – Румунія.

_____________________________________

90+5. Все! Україна виходить до чвертьфіналу разом з Іспанією!

90+1. ВИЛУЧЕННЯ. Ванат заробив дуже дурну червону картку.

90. 1:0!!!! Забиває Україна. Дуже курйозно. Після прострілу ліворуч від Брагару захисник господарів поля зрізав м'яч у ворота.

62. Ух! Маркович пробив повз.

58. Сікан у поперечину влучив.

56. Наші насіли.

54. Крискив рукою зіграв.

52. Кащук виходив на воротаря. Пробивав, але неточно.

49. Простріл від Судакова. Неточний.

ДРУГИЙ ТАЙМ ПОЧАВСЯ. Українці ввели м'яч у гру.

35. Багато браку.

33. Хотіли наші контратаку організувати. Не вийшло.

30. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Петрула вставив супернику.

29. Кутовий був біля наших воріт. Без удару.

28. Відновлено гру.

26. Пауза у нас. Води попити треба грати.

24. Ой-ой-ой. Кащук утік на ворота. Але не зумів переграти воротаря.

23. Сікан пробив вище.

20. Арбітр не поставив пенальті у ворота Румунії.

18. Ух! Подача румунів. Трубін вийшов і зіграв у м'яч. Але суперник урізався.

15. Кащук навісив. В аут.

13. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Ліксандру перестарався.

13. Наші дуже впевнено виглядають.

11. Ой-ой-ой. Кащук вийшов на воротаря суперника, але не забив.

10. Поки що українці впевненіше почуваються.

7. Воротар Румунії забрав навіс із лівого флангу.

5. Трубін забрав удар метро о 13-й.

3. Ух! Мунтяну мало не забив.

3. Наші катають м'яч поки що.

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ! Румуни розіграли із центру поля.

3 ХВИЛИНИ ДО МАТЧУ. Гімни країн грають.

5 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Виходять гравці на поле.

10 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Спекотно у Бухаресті.

15 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Все готове до старту.

25 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Українці сьогодні можуть вирішити всі питання щодо виходу до чвертьфналу.

30 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Румунія сьогодні гратиме на перемогу.

50 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Виходять команди на поле потренуватись.

60 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Ротань вносить мінімальні корективи до складу.

70 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Є стартовий склад наших. Судаків в основі. Мудрік поки що відпочиває.

75 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Команди на арену прибутку.

90 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Мудрик та Ванат тренувалися окремо.

90 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. УЄФА з чвертьфіналів запроваджує ВАР. Після скандалу у матчі Італії та Англії.

105 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Тренька вранці так пройшла.

120 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Зворотній відлік починаємо.

3 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. Нашим буде простіше грати сьогодні на контратаках, оскільки господарі явно йтимуть уперед.

5 ГОДИН ДО МАТЧУ. Ротань сказав, що не чекає на просту гру. Щоб він ще сказав...

6,5 ГОДИН ДО МАТЧУ. Поки в Росії відбувається яскраве дербі, констатуємо, що перемога виведе Україну до чвертьфіналу.

8 ГОДИН ДО МАТЧУ. Згадаймо, як Леоненко розніс українців за гру з Хорватією.

10 ГОДИН ДО МАТЧУ. Українці вважаються очевидними фаворитами. 1,91 на них.

22 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. Вітаємо всіх українців! Наша "молодіжка" у Румунії зіграє з господарями чемпіонату Європи у другому турі групового етапу.

Наші хлопці у стартовій грі обіграли Хорватію – 2:0. Румуни ж у свою чергу зазнали поразки від одного з фаворитів усієї першості – Іспанії (0:3).

Господарі чемпіонату знаходяться у безвихідній ситуації – для продовження боротьби за місце у чвертьфіналі їх влаштує лише перемога.

Суперники зустрічалися між собою у відборі до Євро-2021. Тоді вони обмінялися домашніми перемогами – 1:0 в Україні та 3:0 у Румунії.

ЗАЯВКА ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ НА МОЛОДІЖНИЙ ЄВРО-2023

Воротарі: Руслан Нещерет ("Динамо" Київ), Анатолій Трубін ("Шахтар" Донецьк), Кирило Фесюн ("Колос" Ковалівка).

Захисники: Костянтин Вівчаренко, Олександр Сирота (обидва – "Динамо" Київ), Максим Таловерів (ЛАСК, Австрія), Олексій Сич ("Кортрейк" Бельгія), Ростислав Лях ("Рух" Львів), Максим Брагару ("Чорноморець" Одеса), Арсеній Батагов ("Зоря" Луганськ).

Півзахисники: Володимир Бражко ("Зоря" Луганськ), Іван Желізко ("Валмієра", Латвія), Олексій Кащук ("Сабах", Азербайджан), Володимир Салюк ("Чорноморець") Олександр Назаренко ("Дніпро-1" Дніпро), Дмитро Криськів, Олег Очеретько, Артем Бондаренко, Георгій Судаков (всі – "Шахтар" Донецьк), Михайло Мудрик ("Челсі", Англія).

Нападники: Богдан В'юнник (ГАК, Австрія), Данило Сікан ("Шахтар" Донецьк), Владислав Ванат ("Динамо" Київ).

Як повідомляв OBOZREVATEL, гравець молодіжної збірної України Олексій Кащук забив шедевральний гол у ворота Хорватії на Євро-2023, обігравши чотирьох суперників.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!