Україна з перемоги стартувала на чемпіонаті Європи з футболу U-21

20,0 т.

Молодіжна збірна України з футболу перемогла ровесників із Хорватії на чемпіонаті Європи U-21, який із 21 червня по 8 липня проходить у Румунії та Грузії. Матч 1-го туру групового етапу в Бухаресті завершився з рахунком 2:0.

З перших хвилин обидві команди демонстрували дуже обережний футбол, розуміючи, що головне завдання – не програти. Україна володіла ініціативою і територіальною перевагою, але розуміла, що у хорватів небезпечні нападники. "Синьо-жовті" намагалися не розкриватися максимально, через що гра переважно проходила в центральному колі без небезпечних моментів.

На 19-й хвилині один із перших випадів наших співвітчизників став результативним. Олексій Кащук обіграв чотирьох футболістів та несильним ударом від штанги відкрив рахунок.

Це змінило малюнок гри. Хорвати почали грати першим номером, а "синьо-жовті" перейшли на контратакувальну модель.

Друга половина розпочалася для України феєрично. Все той же Кащук навісив із флангу, Сікан вистрибнув вище за захисника і відправив м'яч під стійку.

Хорватія ніяк не змогла знайти свою гру, нервувалася, часто грубо порушуючи правила. Ближче до середини тайму "клітчасті" повернулися до ритму, влаштувавши справжній штурм. На 61-й хвилині лише неймовірне везіння дозволило підопічним Ротаня уникнути гола. Удар Стойковича припав у перекладину.

Україна дуже інертно грала перед своїми воротами, дозволяючи хорватським нападникам пробивати по воротах Трубіна. Попри це голів глядачі більше не побачили.

Конкуренти по групі B Іспанія та Румунія свій матч проведуть пізніше. У другому турі молодіжна збірна України 24 червня зіграє проти Румунії. Початок о 19:00 за київським часом.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!