Україна – Кіпр: огляд яскравої перемоги перед Євро-2020 на відео

3,8 т.
Гравці збірної України святкують гол у ворота Кіпру

Збірна України з футболу не залишила шансів Кіпру в заключному товариському матчі перед Євро-2020. Поєдинок, який відбувся в Харкові на ОСК "Металіст", завершився яскравою перемогою підопічних Андрія Шевченка з рахунком 4:0.

Наша національна команда знову мала проблеми з реалізацією моментів протягом стартових 35 хвилин зустрічі. Свої шанси не використали Андрій Ярмоленко і Роман Яремчук.

Яремчук втратив кілька моментів на початку матчу

Після цього стався багато в чому ключовий епізод, за підсумками якого кіпріоти залишилися в меншості, а Україна вийшла вперед після точного удару з пенальті у виконанні нашого півзахисника "Вест Гема".

Ярмоленко відкрив рахунок у поєдинку

У доданий до першого тайму час підопічні Шевченка подвоїли свою перевагу після ще одного одинадцятиметрового. Цього разу точний удар із точки завдав Олександр Зінченко.

Зінченко реалізував другий пенальті нашої збірної

У другій половині картина на полі не змінилася, тільки на цей раз українцям досить швидко вдалося відзначитися. На 59-й хвилині Яремчук закотив м'яч у порожні ворота після пасу Марлоса, а незабаром Ярмоленко оформив дубль після рикошету від захисника гостей, встановивши остаточний рахунок матчу.

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам подивитися на найкращі моменти зустрічі.

Нагадаємо, що на Євро-2020 наша національна команда зіграє з Нідерландами (13 червня), Північною Македонією (17 червня) і Австрією (21 червня).

Групи Євро-2020
Розклад групового етапу Євро-2020.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше підопічні Шевченка на останніх секундах уникнули поразки в спарингу з Бахрейном, а потім здобули мінімальну перемогу над Північною Ірландією.