Україна - Хорватія: відео-огляд матчу відбору ЧС-2018

17,8 т.
Україна Хорватія

Національна збірна України зазнала поразки від Хорватії в заключному матчі відбору чемпіонату світу з футболу. Команда Андрія Шевченка програла в Києві з рахунком 2:0, не зумівши кваліфікуватися на ЧС-2018.

"Жовто-сині" блискуче провели перший тайм, однак після перерви їхня гра розладналася і суперник чудово реалізував свої моменти.

Читайте: "Повністю переграли": Коноплянка "розклав по поличках" матч із Хорватією

Вашій увазі відео-огляд кращих моментів матчу Україна - Хорватія.

Україна - Хорватія 0:2 (0:0, 0:2)

Голи: 0:1 - 62 Крамаріч, 0:2 - 70 Крамаріч

Україна: П'ятов, Хачеріді, Ракицький, Матвієнко, Марлос (Бесєдін, 78), Ротань (Сидорчук, 69), Коноплянка, Гармаш (Коваленко, 66), Ярмоленко, Степаненко, Караваєв

Хорватія: Субашич, Ловрен, Врсалько (Піваріч, 86), Віда, Мітровіч, Ракітіч, Бадель, Модріч, Перішич, Манджукич (Ріг, 90), Крамаріч (Пашаліч, 88)

Попередження: Степаненко (60), Ротань (64)

Як повідомляв "Обозреватель", Андрій Шевченко залишився задоволений грою України проти Хорватії.