Збірна України програла Хорватії, не зумівши вийти на ЧС-2018

59,1 т.
Україна Хорватія

Збірна України програла Хорватії в заключному матчі кваліфікації чемпіонату світу з футболу. "Жовто-сині" зазнали вдома поразку з рахунком 0:2. Таким чином команда Андрія Шевченка посіла третє місце в групі I, залишившись за бортом ЧС-2018.

Незважаючи на фантастичне виконання гімну України "Олімпійським", матч у Києві активніше почали гості. Хорвати насіли на ворота П'ятова, однак українці зуміли витримати агресивний старт "картатих", поступово перехопивши ігрову ініціативу.

Читайте: Україна - Хорватія: хронологія матчу відбору ЧС-2018

Функції лідера взяв на себе неймовірно заряджений Євген Коноплянка. Півзахисник "Шальке" регулярно мучив хорватську оборону блискавичними ривками, нагнітаючи обстановку на половині поля суперника.

"Жовто-сині" регулярно пробивали здалеку, і "важка артилерія" ледь принесла нашим успіх, коли Ракицький пальнув метрів з 30-ти. Голкіпер гостей Субашич не зміг зафіксувати м'яч, проте він зрадницьки для українців ковзнув поруч зі штангою із зовнішнього боку воріт.

Після перерви підопічних Шевченка ніби підмінили. На полі почалося забагато сумбуру, чим вміло скористалися хорвати. Модріч навісив з правого флангу, а Крамаріч спокійно пробив головою у кут - без шансів для П'ятова.

Гол надихнув гостей, дозволивши їм відчувати себе більш розкутіше. Це призвело до того, що через 8 хвилин Крамаріч оформив дубль. Форвард "Хоффенхайму" відправив українців у нокаут, замкнувши передачу все того ж Модріча.

Читайте: Україна - Хорватія: відео голів

В останні 20 хвилин українці всіляко намагалися відіграти хоча б один м'яч, однак забити гол престижу так і не зуміли.