Уельс переміг Туреччину на Євро-2020. Відео

3 хвилини
5,3 т.
Уельс Туреччина

Збірна Уельсу перемогла Туреччину в 2-му турі групового етапу чемпіонату Європи з футболу-2020. Зустріч у квартеті А завершилася з рахунком 2:0.

До цієї зустрічі збірні зустрічалися між собою шість разів. Двічі перемагали турки. Ще три рази успіх святкували валлійці.

Уельс – Туреччина

Поєдинок розпочався за істотної переваги збірної Уельсу. Бейл, Ремзі і компанія повністю домінували в дебюті, притиснувши турків до своїх воріт.

Уельс раз у раз створював небезпечні моменти, але в заключній фазі дуже страждала реалізація.

Уельс більше атакував

Лише ближче до перерви збірна Туреччини змогла домогтися в грі певного балансу. Вона виглядала більш потужно, ніж у 1-му турі, але перед перервою все ж пропустила.

На 42-й хвилині Бейл виконав чудовий закид на Ремзі з глибини поля, футболіст "Ювентуса" уникнув офсайду, одним дотиком обробивши м'яч, а другим відправивши снаряд у нижній кут.

Аарон Ремзі

У дебюті другого тайму збірна Уельсу могла подвоїти перевагу після того, як Артур Діаш призначив пенальті за знесення Бейла. Сам гравець "Реала" взявся виконувати удар, але зробив це дуже невдало, відправивши м'яч на трибуни.

Гарет Бейл не забив пенальті
Гарет Бейл

Турки мляво намагалися відігратися, водночас дуже багато часу на розвиток атак йшло даремно.

Турки намагалися зрівняти в кінцівці

Лише за кілька хвилин до фінального свистка підопічні Шенола Гюншеа влаштували справжній штурм, але забити так і не змогли.

Збірна Туреччини пропустила на останніх секундах другий гол

Замість цього турецькі гравці пропустили другий гол, що практично позбавило їх шансів на вихід у плей-оф.

Свій наступний поєдинок Уельс проведе 20 червня проти команди Італії. Турки зіграють проти Швейцарії. Обидва матчі розпочнуться о 19:00.

Календар групового етапу Євро-2020.
Календар плей-оф Євро-2020.
Групи Євро-2020.

Нагадаємо, що в першій грі Євро-2020 Туреччина була розгромлена Італією (0:3). Швейцарія звела внічию зустріч з Уельсом (1:1).

Швейцарія програла Італії на старті

Зазначимо, що трансляції матчів Євро-2020 можна буде побачити на телеканалі "Україна".