Ярмоленко показав своє послання всім любителям "русского міра ". Відео

17,0 т.
Андрій Ярмоленко

Лідер збірної України Андрій Ярмоленко після поєдинку з командою Ірландії у Лізі націй показав свої патріотичні шкарпетки із посланням до всіх фанатів Росії. На жовтій та блакитній смугах був класичний напис із побажанням російському військовому кораблю.

Пресаташе збірної Олександр Гливинський не зміг утриматися, аби не сконцентрувати увагу на цій частині екіпіровки. Відео моменту з'явилося на YouTube-каналі "ВЗБІРНА".

Шкарпетки Ярмоленка

"Ось дуже промовисті шкарпетки для всіх прихильників "русского міра", – зазначив Гливинський, на що Ярмоленко одразу ж відреагував: "Так, йдіть нах*й усі".

"Ярмоленко, він у нас незламний лідер команди, і він сильний. Так? Заперечень немає?" – продовжив іронічно кепкувати пресаташе". "Ні", – відповів Ярмоленко.

Як повідомляв OBOZREVATEL, гра 4-го туру Ліги націй Україна – Ірландія завершилася з рахунком 1:1. Пропустивши гол у першому таймі, наші футболісти одразу після перерви змогли забити гол у відповідь.

11 червня Україна у третьому турі Ліги націй з рахунком 3:0 перемогла Вірменію.

Віталій Миколенко.

Матч першого туру 8 червня проти Ірландії після експерименту від Петракова завершився мінімальною перемогою наших футболістів.