У Туреччині суддя переплутав футболістів і помилково вигнав з поля гравця. Відео

Чемпіонат Туреччини

Головний суддя матчу другого за силою турецького дивізіону між "Істанбулспором" і "Самсунспором" припустився безглуздої помилки, через яку поле змушений був залишити один з гравців господарів.

Як повідомляє видання Cum Huriyet, у доданий до другого тайму час за рахунку 0:1 на користь гостей півзахисник "Істанбулспора" Едуарт Рроца порушив правила на супернику і отримав жовту картку. Арбітр Тургут Доман переплутав футболіста з одноклубником, який вже був попереджений, і помилково показав йому другий "гірчичник".

Незважаючи на всі протести гравців і тренерів господарів, суддя не змінив своє рішення і залишив вилучення в силі. В останні сім хвилин компенсованого часу рахунок на табло не змінився. Господарі вже звернулися до вищих органів з вимогою скасувати червону картку Рроці.

Відзначимо, що перемога в звітній зустрічі дозволила "Самсунспору" закріпитися на другій позиції і відірватися від "Істанбулспора", який йде третім, на 6 очок. Автоматичний вихід у Суперлігу гарантований двом першим командам чемпіонату. Клуби, які посядуть з третього по шосте місця, потраплять у плей-оф за підвищення в класі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Туреччині футболіст показав помилку арбітра на екрані телефону і був вилучений з поля.